Інфо поліції

Вищий антикорупційний суд засудив до 6 років ув’язнення закарпатського суддю-хабарника

Івана Тулика також позбавили права обіймати посаду судді строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) засудив до 6 років позбавлення волі суддю Рахівського районного суду Закарпатської області Івана Тулика, якого піймали на отриманні хабара.

Про це повідомляє 1NEWS.

“ВАКС визнав винним суддю у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначив покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна”, – йдеться в повідомленні прес-служби ВАКС.

Зазначається, що запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 153 680 гривень, залишається без змін до набрання вироком законної сили.

Зібраними в ході досудового слідства доказами, прокурорами САП та детективами НАБУ доведено причетність вказаного судді до отримання у вересні 2018 року 400 доларів США та у березні 2019 року 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Джерело: УНН

Back to top button