Інфо поліції

Виноградники французького винороба на Одещині знову підпалили невідомі

Невідомі підпалили виноградники відомого французького винороба Крістофа Лакарена в селі Шабо Одеської області. Про це він повідомив в суботу ввечері на своїй сторінці в Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“У суботу ввечері близько 1га Ркацителі згоріло від рук бандитів”, – написав він і подякував пожежникам за допомогу.

“В Україні – хаос. Для свого розвитку Україна потребує серйозних змін”, – додав винороб.

Нагадаємо:

У серпні 2018 року французький винороб Крістоф Лакарен заявив, що невідомі підпалили його виноградники, згоріло 20 га насаджень.

Лакарен понад 10 років мешкає у с.Шабо в Одеській обл. Плантації виноградників частково перебувають на його землі, частково – на орендованій з 2007 року, саме за орендовану ділянку і тривають земельні суперечки.

Так, у листопаді 2016 року невідомі на бульдозері знищили його виноградники у Шабо, а у січні 2017 року Лакарен заявив, що по території його подвіря на Одещині стріляли.

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. Неизвестные на бульдозере. Он что, по воздуху прилетел, не оставив следов? И так же исчез? А в остальном… Зависть сильное чувство. Сам не гам, і іншому не дам. Вы думаете, что те, кто поджигает, сами хотят там что то выращивать? В лучшем случае – продать землю и получить деньги. Сразу. Не обременяя себя трудом.

Close