Інфо поліції

Вторгнення РФ – в РНБО заявили, про захоплення київських форумів та месенджерів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Усі автори дописів долучилися до груп соцмереж лише з 25 лютого

Рада національної безпеки та оборони України попередила, що форуми та месенджери Київщини заполонили ворожі агенти. Киянам розповіли, як діяти. Про це повідомив Апарат РНБО.

Як зазначається,  форуми та групи у месенджерах WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Київської області масово заполонили однакові повідомлення. Автори дописів активно розпитують в різних варіаціях про те, як дістатись до Києва, хто може підвезти з маленькою дитиною до Києва, як дістатись з Броварів до Борисполя.

При цьому, всі автори мають однакову особливість: всі вони — нові учасники груп Київської області, долучились до груп лише з 25 лютого, пишуть здебільшого російською мовою.

“Шановні мешканці Київщини, будьте уважними! Особи, які розпитують інформацію, — це ворожі агенти. Не вказуйте маршрути руху, як і куди дістатись та де ще є вільні і доступні дороги.

Якщо ви побачили питання, які наведено вище і переконались, що автор питання є новим учасником форуму: 1. подавайте скаргу адміну групи; 2. великими літерами в коментарях пишіть, що автор опитування — це ворог, який збирає інформацію”, – йдеться в повідомленні.

Наразі месенджер WhatsApp технічно захищений. Особливої пильності потребує інформація, яка публікується в групах WhatsApp, особливо ті що створені в останні 2-3 дні.

1News за темою: Проти українців почалася фішингова атака, – ВРУ

Нагадаємо, що вчора Міністр оборони України Олексій Резніков закликав громадян поширювати у соцмережах інформацію щодо будь-яких дій російських військ проти України.

Зокрема дані необхідно брати із офіційних сторінок українських відомств.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button