Інфо поліції

Волинського підприємця намагались пограбувати псевдополіцейські

Готуючись до злочину, чоловіки почали підшуковувати вогнепальну зброю, придбали автівку на іноземній реєстрації, а також – формений одяг співробітника поліції, проблисковий маячок і гучномовець

Волинським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ було отримано оперативну інформацію щодо групи осіб, яка готується вчинити розбійний напад під виглядом співробітників поліції. До злочинних планів виявилися причетні раніше судимий 40-річний та 41-річні уродженці Черкащини, а їхньою «мішенню» мав стати 52-річний житель Ковеля Волинської області.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зловмисники дізналися, що приватний підприємець займається купівлею елітних автомобілів у Німеччині та продає їх на території України. Розуміючи, що через кордон волинянин їде з чималою сумою готівки, змовники вирішили заволодіти його коштами.

Готуючись до злочину, чоловіки почали підшуковувати вогнепальну зброю, придбали автівку на іноземній реєстрації, а також – формений одяг співробітника поліції, проблисковий маячок і гучномовець.

Достовірно знаючи маршрут пересування своєї жертви та автомобіль чоловіка, спільники передяглися у поліцейський однострій, виїхали на «службовому» транспортному засобі  на трасу Ковель-Ягодин. Вони дочекалися волинянина серед ночі на дорозі і дали йому вказівку зупинитись. Потім, погрожуючи чоловікові зброєю, почали вимагати гроші. Саме у цей момент зловмисників затримали бійці відділу швидкого реагування Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

Джерело: Нацполіція

Back to top button