Інфо поліції

Високопоставленого чиновника Нацполіції намагалися втягнути у секс-скандал

Провокація у соцмережах організована проти заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка і його цивільної дружини, першого заступника голови ДБР Ольги Варченко. Про це повідомив сам Олександр Варченко у Facebook, інформує 1NEWS.

“7 листопада я і моя сім’я зазнали жахливої інформаційної атаки”, – зазначив він.

Він розповів, що громадянка Наталія Бурейко виклала у Facebook переписку, де від його імені їй надходили непристойні пропозиції, а після – погрози, що супроводжуються подарунками у вигляді відрізаних курячих лап.

Небайдужих до цієї історії виявилося багато, але деякі уважні користувачі соцмережі помітили, що з розповідей Бурейко листування з Варченком було тривалим, і він навіть встиг надіслати їй квіти з лапами – але це ніяк не зійшлося з опублікованими нею ж скрінами, де вся переписка займає не більше 4 хвилин.

Варченко своєю чергою схильний вважати, що у такий спосіб невідомі спробували вплинути не стільки на нього, скільки на його дружину.

“Думаю, що ця інформаційна атака пов’язана з тим, що моя громадянська дружина, Ольга Варченко займає посаду першого заступника глави Держбюро розслідувань і багатьом стала кісткою у горлі. Про провокації і брудні медійні атаки вона заявляла публічно буквально недавно. Підозрюю, що це лише початок”, – підкреслив Варченко.

В свою чергу народний депутат Антон Геращенко також схиляється до того, що правоохоронця втягнули у провокацію.

Зазначимо, що раніше дівчина на ім’я Наталія Бурейко на своїй сторінці у Facebook написала, що познайомилась із Варченко у соціальній мережі Tinder. Після того, як вона відмовилась від інтимної зустрічі з ним, чиновник нібито почав погрожуватаи їй та її родині.

Слід зазначити, що дружина Олександра Варченко працює заступником глави Державного бюро розслідувань.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close