Інфо поліції

Військові лісгоспу Міноборони на Вінниччині покривали незаконну вирубку лісу

За процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу та службового підроблення офіційних документів. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Розслідування проводилось спільно зі слідчими ГУНП в Вінницькій області за оперативного супроводження працівників ВБКОЗ УСБУ в Вінницькій області.

У ході досудового розслідування установлено, що посадові особи одного з військових лісгоспів Міністерства оборони України на території Вінницької області в серпні 2020 року вчинили протиправні дії, спрямовані на незаконну видачу лісорубного квитка Вінницькому військовому лісництву. На підставі цього документу, у подальшому,  здійснено незаконну порубку лісу, що спричинило збитки державі на суму понад 260 тисяч гривень.

26.02.2021 обвинувальний акт та цивільний позов на суму заподіяних збитків стосовно вказаних працівників лісгоспу, за обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбаченого ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 366 КК України направлено до суду для розгляду по суті.

Останні новини

Back to top button