Інфо поліції

Верховний суд виправдав суддю-хабарника у Черкаській області

Верховний суд заявляє, що скасував звинувачувальний вирок колишньому судді Апеляційного суду Черкаської області Володимиру Пономаренку і закрив провадження щодо нього через "грубе порушення прокурором САП норм КПК України"

Верховний суд виправдав колишнього суддю-хабарника Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка, якого Вищий антикорупційний суд у лютому засудив до 2 років позбавлення волі за хабарництво.

Пономаренко за 30 тисяч гривень хабаря вплинув на іншого суддю для відмазування від покарання п’яного водія, – інформує 1NEWS.

Верховний суд заявляє, що скасував звинувачувальний вирок колишньому судді Апеляційного суду Черкаської області Володимиру Пономаренку і закрив провадження щодо нього через “грубе порушення прокурором САП норм КПК України”.

“ККС ВС дійшов висновку, що закінчення строку досудового розслідування законодавець пов’язує зі зверненням з обвинувальним актом до суду (його фактичним направленням). А тому в межах строку досудового розслідування обвинувальний акт має бути не лише складено, затверджено та вручено, а й безпосередньо направлено на адресу суду”, – наголошують у Верховному суді.

Джерело: Українська правда

Back to top button