Інфо поліції

В Запорізькій області агітатори ОПЗЖ побили ветеранів АТО

31 серпня в центрі Токмака Запорізької області на двох патріотів та ветеранів АТО накинулись місцеві «українофоби». Серед нападників був чинний депутат Токмацької міської ради Сергій Капінус від «Опоблоку». Розповідь одного з постраждалих опублікована на Ютуб-каналі «Порохівниця».

Причиною стало зауваження хлопців щодо незаконної агітації партією «Опозиційна платформа – За життя», зокрема розгорнутих нею наметів. Адже виборчий період згідно із рішенням ЦВК розпочинається з 5 вересня, втім, ОПЗЖ вже повним ходом агітує у кількох місцях.

Прохання хлопців не допомогло, і вони викликали поліцію, яка почала складати протокол за фактом заяви. Закінчилось все тим, що в присутності поліцейських агітатори накинулись на хлопців з кулаками.

Один з постраждалих – голова організації учасників АТО, ветеран Геннадій Баздир. Чоловіка забрала швидка.

Геннадій наразі знаходиться в лікарні, медики констатували підозру на струс мозку. З лікарняного ліжка хлопець записав відеоповідомлення, в якому розповів про події учорашнього дня.

За словами Геннадія, Олександр Пуляєв, який знаходився біля намету, після зауваження почав провокувати його, закликаючи вирішити конфлікт «по-чоловічому». Всі «пропозиції» були записані і коли агітатор це зрозумів – почав розмахувати кулаками та пошкодив камеру.

Однак, атовець не зупинився і продовжив знімати події вже на телефон. У цей час в конфлікт втрутились спільники нападника, разом з Капінусом. Вони почали бити Геннадія і не зупинились, навіть коли той впав на землю. Компанія припинила лише після прибуття правоохоронців і друзів хлопця. Під час сутички телефон випав з кишені, і його забрали нападники. Чи збережуться там відеофайли – Геннадій дуже сумнівається. Проте на відео з камери чітко видно, як Пуляєв сам перейшов до фізичних дій.

«Після того як Олександр побачив, що камера пошкоджена, він трохи відступив. Тоді я зміг дістати телефон і почав знімати на нього, у цей час просив поліцію зупинити його протиправні дії. Правоохоронці дуже «кволо» реагували, у підсумку Олександр знов почав йти в мій бік, напевно щоб забрати вже телефон. Коли я це побачив, то дістав газовий балончик і бризнув в обличчя, але це не допомогло. Вони вдвох розкидали поліцейських, які намагались їх затримувати, як кошенят. І потім напали на мене. Але на тому не закінчилось – прибігла їхня свора. Серед них був Лисак, Капінус та інші. Всі разом ще раз почали бити мене. Вони зовсім не реагували на крики поліції та зауваження», – розповів у відеозверненні Геннадій.

Останні новини

Back to top button