Інфо поліції

В Ужгороді невідомі скоїли напад на будинок депутата міської ради

В Ужгороді невідомі скоїли напад на будинок депутата Ужгородської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” Мирослави Роман. Відповідну інформацію вона оприлюднила на своїй сторінці в Facebook, пише 1NEWS з посиланням на 112ua.

За її словами, почалося все близько десятої вечора напередодні, 17 квітня. Чоловік Мирослави тільки встиг залишити включеним світло у ванній кімнаті, а 14-річна дочка в гардеробній кімнаті. Вже за лічені хвилини двоє невідомих чоловіків під’їхали до будинку на автомобілі служби таксі.

Дочекавшись поки автомобіль від’їде, вони почали закидати будинок цеглою. Кидали цеглу саме на другий поверх будинку у вікна, де було включено світло, найімовірніше, в надії, що саме в тих кімнатах зараз знаходяться люди. На момент події в будинку крім Мирослави, її чоловіка і дочки нікого не було. На щастя, ніхто з них не постраждав.

“Я злякалася, спочатку подумала, що будинок руйнується, звуки були жахливі. Якби це сталося хоча б на 3 хвилини швидше, могло все буде набагато гірше, адже дочка саме була недалеко від вікна Вбиральні”, – розповідає Мирослава.

Одну цеглу мешканці будинку знайшли у ванній кімнаті, дві на балконі, ще одна розбила вікно і пролетівши через всю кімнату, опинилася в коридорі.

“Це мали бути дуже сильні чоловіки, адже кидати такими цеглинами з такою силою не кожен зможе. Ситуація насправді набагато страшніше ніж здається, все могло закінчитися набагато гірше. Мене дивує те, що відбуваються такі речі майже в центрі міста, не в пізню годину, а в момент, коли ще купа людей гуляють по набережній”, – продовжила свою розповідь Мирослава.

Вже за хвилину на місці події була поліція та працівники ДСО.

Про те, що зловмисники прибули на таксі, а також перебували в масках, було помітно з камер спостереження.

Ситуацію прокоментував голова фракції “опозиційна платформа – за життя” в Ужгородській міськраді Андрій Погорєлов. Він розповів, що напередодні сесії міськради, яка відбулася 31 Березня, де йшлося про так званий “дерибан” землі в Ужгороді, повідомлення з погрозами і ганебним змістом отримувала депутат від “ОПЗЖ” Юліанна Бокоч.

“Можу припустити, що ці дві ситуації пов’язані між собою і стосуються вони саме нашої принципової позиції щодо тих ганебних рішень, які були прийняті на сесії, згідно з якими, озеленені земельні ділянки міста повинні передатися під особисте користування. Наша позиція-захистити інтереси суспільства і не допустити цього. Ми зверталися до міського голови з проханням накласти вето на такі неправомірні рішення. І з переліку питань (їх було більше 5-ти), очільник міста “ветував” лише одне. На жаль, мер не побачив порушень у більшості з них”.

“Такими злодіяннями нас не зупинити! Ми завжди будемо на захисті інтересів суспільства і не дамо різного роду “ділкам” розбазарювати Ужгородську землю ” – йдеться в публікації на сторінці “опозиційна платформа-за життя” Ужгород ” в Facebook.

Останні новини

Back to top button