Інфо поліції

В Україну нелегально завозили смартфони з країн Перської затоки

Після переправлення товару в Україну члени екіпажу реалізовували продукцію без обов’язкової сертифікації за підробленими документами через мережу торговельних закладів у Києві та інших регіонах країни

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України викрило схему нелегального ввезення в нашу країну вартісної електротехніки із залученням персоналу однієї із авіакомпаній.

Про це повідомляє 1NEWS.

У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби встановили, що троє фігурантів справи під час регулярних авіарейсів до однієї з країн Перської затоки скуповували та ввозили в Україну великі партії несертифікованої електронної продукції відомих світових брендів.

Після переправлення товару в Україну члени екіпажу реалізовували продукцію без обов’язкової сертифікації за підробленими документами через мережу торговельних закладів у Києві та інших регіонах країни.

У ході проведення слідчих дій правоохоронці вилучили незаконно ввезену продукцію, зокрема, смартфони, підроблені товарно-супровідні документи, готівку, а також платіжні картки банків-нерезидентів, з використанням яких здійснювались фінансові оборудки.

Джерело: СБУ

Back to top button