Інфо поліції

В Україну намагались незаконно завезти елітний одяг та аксесуари відомих світових брендових компаній на мільйони доларів

Перевіряється можлива причетність до корупційного механізму представників контролюючих органів

Служба безпеки України блокувала механізм імпорту товарів широкого вжитку на мільйони доларів за заниженою митною вартістю.

Про це повідомляє 1NEWS.

За інформацією спецслужби, організували оборудку чернівецькі та київські комерсанти. За документами вони ввозили в Україну вантажі за номенклатурою «текстильний одяг, взуття» турецького продавця зі складів, розташованих у Польщі. Митне оформлення відбувалося у режимі «імпорт» у зоні діяльності Київської митниці ДФС України.

Правоохоронці зупинили фуру з товарами на митному посту «Вадул-Сірет» Буковинської митниці. Офіційно авто перевозило товари на суму майже 70 тисяч доларів США.

Ініційована СБУ поглиблена перевірка вантажу зафіксувала, що під виглядом дешевої продукції зловмисники намагалися ввезти в Україну елітний одяг та аксесуари відомих світових брендових компаній. За попередніми оцінками реальна вартість продукції становить понад 2,5 мільйони американських доларів.

Наразі складено відповідний протокол, вантаж вилучено до прийняття рішення судом.

Перевіряється можлива причетність до корупційного механізму представників контролюючих органів.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close