Інфо поліції

В Україну намагались нелегально завезти величезну партію російського тютюну

У контрабандистів вилучено гуртові партії тютюну і вироби з нього на майже 4 млн грн

СБУ заблокувала канали контрабандного переправлення тютюнових виробів із РФ і тимчасово непідконтрольної українській владі території Луганщини.

У контрабандистів вилучено гуртові партії тютюну і вироби з нього на майже 4 млн грн, – інформує 1NEWS.

Співробітники СБУ викрили мешканця Старобільська, який організував канал нелегального переміщення тютюну з Російської Федерації. Встановлено, що товар він отримав поза митним контролем від спільників з країни-агресора. Продукцію ділок планував реалізувати на Луганщині через особисті зв’язки серед комерсантів.

Правоохоронці зупинили правопорушника під час транспортування 5 тонн незаконно ввезеного тютюну. Під час огляду транспортного засобу виявлено майже 400 мішків контрафакту орієнтовною вартістю 3 млн грн.

Вилучений товар направлено на експертизу. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження і накладення арешту на вилучене майно.

Також СБУ заблокувала постачання на підконтрольну українській владі територію Луганщини контрафактних тютюнових виробів з ОРДЛО. У організатора трафіку виявлено понад 11 тисяч пачок цигарок сумнівного походження на понад 800 тис. грн. Він був викритий правоохоронцями під час спроби прихованого переправлення товару.

Слідчі органів безпеки задокументували, що до протиправної діяльності також причетні п’ятеро мешканців Станиці Луганської та ОРДЛО. Учасники групи перевозили контрабандний вантаж на саморобних плавзасобах через ріку Сіверський Донець і складували його у приватній будівлі. Потім ділки реалізовували контрафактну продукцію на Харківщині.

Back to top button