Інфо поліції

В Україну хотіли нелегально завезти шкіру і хутро на 3 мільйони євро

Для реалізації оборудки злочинці переправляли товар в Україну, зокрема з деяких країн Східної Азії та Близького Сходу, через сервіси міжнародного поштового зв’язку

Служба безпеки України блокувала у Дніпрі схему незаконного ввезення на територію нашої країни оптових партій високоліквідних товарів народного вжитку без сплати обов’язкових митних платежів.

Про це повідомляє 1NEWS.

За попередніми даними слідства, міжрегіональна група, до складу якої входили декілька мешканців Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, організувала механізм нелегального переміщення із-за кордону імпортної продукції.

Для реалізації оборудки вони переправляли товар в Україну, зокрема з деяких країн Східної Азії та Близького Сходу, через сервіси міжнародного поштового зв’язку.

Для ухилення від сплати обов’язкових митних платежів ділки «дрібнили» оптові відправлення і оформлювали їх на підставних осіб як одержувачів посилок. Потім учасники групи переправляли продукцію до облаштованих на території Київської області складських приміщень для продажу через місця роздрібної торгівлі.

За попередньою інформацією, через оборудку держбюджет недоотримав майже 3 мільйони євро.

Під час обшуків за місцями розташування складських приміщень, торговельних місць і офісних приміщень у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій та Київській областях правоохоронці виявили майже 4 тисячі одиниць шкіряного та хутряного одягу на суму майже 340 тисяч євро та іншої продукції на більше ніж 12 тисяч євро.

Також виявлено чорну бухгалтерію та комп’ютерну техніку з можливими доказами протиправної діяльності.

Джерело: СБУ

Back to top button