Інфо поліції

В Україні затримали шахрая, який вимагав півмільйонний хабар для Луценка і Матіоса

На даний час проводяться першочергові слідчі дії.

Правоохоронці затримали шахрая, який вимагав та отримав 500 тисяч доларів неправомірної вигоди нібито для керівництва Генеральної прокуратури.

Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко, – інформує 1NEWS.

У 2018 році Головною військовою прокуратурою до Дарницького районного суду м. Києва направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні від 03.11.2016 за обвинуваченням громадянина Л. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189, ч. 1 ст. ч. 1 ст. 263 КК України та громадянина Д. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189 КК України.

На даний час обвинувальний акт перебуває на розгляді в суді на стадії підготовчого судового засідання. Державне обвинувачення здійснюють прокурори Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

На початку лютого 2019 року знайомий обвинувачених громадянин Н. повідомив, що має можливість вирішити з Генеральним прокурором України Ю. Луценком та заступником Генерального прокурора – Головним військовим прокурором А. Матіосом питання щодо прийняття рішення про закриття вказаного кримінального провадження.

За прийняття такого рішення, обвинуваченим громадянам Л. та Д. необхідно надати нібито для Генерального прокурора України та заступника Генерального прокурора – Головного військового прокурора неправомірну вигоду в сумі 500 тисяч доларів США.

За інформацією прес-служби, 18 квітня безпосередньо після передачі обвинуваченими громадянами Л. та Д. предмету неправомірної вигоди в сумі 500 тис. доларів громадянину Н., останнього затримано слідчими Головного слідчого управління СБУ відповідно до вимог статті 208 КПК України.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close