Інфо поліції

В Україні затримали білоруського педофіла

Зараз вирішується питання про його екстрадицію для притягнення до кримінальної відповідальності

Оперативники Нацполіції України затримали громадянина Білорусі, який розшукувався за сексуальні злочини проти дітей.

Зараз вирішується питання про його екстрадицію для притягнення до кримінальної відповідальності, – інформує 1NEWS.

За словами начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України Артема Крищенка, відповідно до обліків Генерального секретаріату Інтерполу зловмисник розшукується правоохоронними органами Республіки Білорусь для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 167 (Насильницькі дії сексуального характеру), ч.1 ст.169 (Розпусні дії) та ч.3 ст. 343-1 (Виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів або предметів порнографічного характеру із зображенням неповнолітнього) Кримінального кодексу Республіки Білорусь.

Встановлено, що у 2013 році мешканець Білорусі, 1987 року народження, вчинив розпусні дії проти знайомої 3-річної дівчинки. Дитина спала та не розуміла, що відбувається. Водночас він зробив фотографії порнографічного характеру та потім опублікував їх у мережі Інтернет.

Окрім того, у період з 2016 по 2017 роки підозрюваний через соціальну мережу схиляв на той час 12-річну дівчинку до створення фотографій порнографічного характеру. Потім ці фото дитина надсилала йому через Інтернет.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button