Інфо поліції

В Україні заблокували масштабні поставки продукції з окупованого Донбасу

Частину грошей переправляли на тимчасово неконтрольовану територію України і використовували для фінансування окупаційної влади так званої "ЛНР" і незаконних збройних формувань

Служба безпеки України разом з податківцями викрили, задокументували та заблокували масштабні поставки продукції на суму понад 300 мільйонів гривень з тимчасово окупованої території Луганщини транзитом через територію РФ на українські промислові підприємства, організовані групою комерсантів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Продукцію переправляли через неконтрольовані ділянки кордону України з РФ на тимчасово окупованій території. У Росії здійснювалась підміна митних документів, потім товари імпортували в Україну під виглядом продукції російського виробництва.

Отримані кошти переводили у готівку, як вказано, через фіктивні фірми. Частину грошей переправляли на тимчасово неконтрольовану територію України і використовували для фінансування окупаційної влади так званої “ЛНР” і незаконних збройних формувань.

Співробітники СБУ, як повідомляється, затримали на митниці вантажівку з товаром, розмитнення якого здійснювалося за підробленими документами і сертифікатами походження.

Правоохоронці провели кілька одночасних обшуків у Запорізькій, Харківській, Донецькій областях і Києві, вилучили комп’ютери та документи, а також знайшли майже 2,5 млн гривень готівкою, ще контрафактної продукції на майже 10 млн гривень.

Джерело: УНН

Back to top button