Інфо поліції

В Україні вилучено найбільшу партію контрабанди кокаїну за останні роки

Правоохоронці перекрили незаконне постачання 257 кг кокаїну, вартість якого за цінами "чорного" ринку становить майже 1 мільярд гривень

Працівниками Департаменту протидії наркозлочинності у співпраці зі Службою безпеки України в морському торговельному порту “Південний” вилучено найбільшу партію контрабанди кокаїну за останні роки.

Про це повідомляє 1NEWS.

Правоохоронці перекрили незаконне постачання 257 кг кокаїну, вартість якого за цінами “чорного” ринку становить майже 1 мільярд гривень. Такої кількості наркотичного порошку вистачило б на виготовлення більш як 1,5 мільйона доз наркотику.

“Цей факт укотре підтверджує, що міжнародні наркосиндикати активно використовують зручне географічне розташування України в своїх корисливих цілях”, – зазначив начальник Департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко.

Представників транснаціонального наркобізнесу приваблює функціонування на території нашої держави потужних морських торгівельних портів, розвинена транспортна інфраструктура.

“Як правило, крупні партії наркотиків приховуються контрабандистами в спеціально облаштованих схованках контейнерів з експортним вантажем, або маскуються серед товарів і продуктів, які легально завозяться в Україну”, – пояснив очільник Департаменту.

Зазвичай наркосиндикати використовують територію нашої держави як транзитну зону для подальшого переправлення кокаїну до інших країн. Цього разу небезпечний вантаж надійшов з порту Латинської Америки і був зупинений українськими правоохоронцями, щоб не допустити його подальший збут в Україні та інших державах.

Джерело: УНН
Back to top button