Інфо поліції

В Україні викрили найбільший інтернет-магазин наркотиків

Правоохоронцями було затримано дев'ятьох учасників ОЗГ, вилучено близько 300 кг наркотичних речовин та понад 2 т прекурсорів вартістю 110 млн грн

Столична поліція викрила найбільшу в Україні мережу інтернет-торгівлі наркотиками та лабораторію, де щомісяця виготовлялося до 100 кілограмів психотропних речовин.

Про це повідомляє 1NEWS.

Правоохоронцями було затримано дев’ятьох учасників ОЗГ, вилучено близько 300 кг наркотичних речовин та понад 2 т прекурсорів вартістю 110 млн грн.

Головний організатор мережі мешканець Києва, котрий напередодні намагався виїхати за територію нашої держави, за нашими припущеннями – для організації мережі збуту наркотиків за межами України. Інші учасники групи – це мешканці Чернігова, Києва та Київської області.

Встановлено, що зловмисники налагодили збут через інтернет-магазини, які працювали на інтернет-платформах оголошень та месенджерів. Мережа магазинів була однією з найбільших постачальників психотропів в Україні.

Поліцейські провели слідчі експерименти, які дали змогу встановити маршрути переміщення наркотиків, виконали 7 безконтактних оптових закупок наркозасобів, здійснили 40 міжрегіональних контрольованих постачань оптових партій психотропів.

У ході проведення санкціонованих обшуків у помешканнях зловмисників поліцейські виявили та вилучили спецобладнання для масового виготовлення наркотиків та велику кількість заборонених речовин.

Також вилучено комп’ютерне обладнання, гаджети, банківські картки, 7 автомобілів преміум-класу, які використовували учасники злочинної групи, нотатки про кількість збутих наркотиків та записи про переміщення по банківських рахунках отриманих від наркобізнесу коштів.

Джерело: Twitter 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close