Інфо поліції

В Україні викрили 10 нелегальних товарних бірж

Всупереч встановленим законодавствам нормам, вони здійснювали професійну діяльність з організації торгівлі продукцією без отримання ліцензії

До Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції звернулась Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку щодо незаконної діяльності окремих товарних бірж.

Всупереч встановленим законодавствам нормам, вони здійснювали професійну діяльність з організації торгівлі продукцією без отримання ліцензії, – інформує 1News.

Слідчі Головного слідчого управління Національної поліції спільно з оперативниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції встановили понад 10 товарних бірж у різних областях країни, які працювали незаконно.

Відтак, і незаконно проводили на своїх майданчиках торги лісопродукцією.

Усі отримані кошти від проведення операцій ішли виключно у «кишеню» власникам.

На підставі ухвал суду поліцейські провели санкціоновані обшуки в офісах товарних бірж на території Вінницької, Сумської, Волинської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Закарпатської областях та у місті Києві.

Вилучили господарську документацію, печатки, «чорнові» записи, гроші, а також накладено арешти на рахунки товарних бірж.

Джерело: Нацполіція

Back to top button