Інфо поліції

В Україні схопили невловимого британського шахрая

Пошуки були ускладнені тим, що англієць вів відособлений спосіб життя, не контактував з оточуючими та взагалі рідко залишав місце перебування

У рамках міжнародного поліцейського співробітництва працівники Департаменту карного розшуку розшукали та затримали засудженого за шахрайство громадянина Великої Британії на території України.

Про це повідомляє 1NEWS.

56-річний, раніше судимий, чоловік протягом 2007-2013 років вчиняв шахрайські дії на території Великої Британії. Правоохоронці цієї держави розшукували його з 2015 року. Загальна сума збитків від злочинних дій чоловіка становить понад 750 тисяч фунтів стерлінгів.

Так, у березні 2015 року англійський суд заочно виніс рішення щодо позбавлення волі чоловіка строком на вісім років, а в березні 2018 року його оголосили у міжнародний розшук.

У серпні 2016 року представники Національного Агентства з боротьби зі злочинами Посольства Великої Британії в Україні звернулися по допомогу до працівників Департаменту карного розшуку Нацполіції України. Британські колеги повідомили, що засуджений ймовірно перебуває на території України.

З’ясувалося, чоловік переїхав до Києва ще у 2014 році та разом із дружиною-громадянкою України проживав у орендованій квартирі. Аби заплутати поліцейських та приховатися від них, він постійно змінював місця мешкання.

Крім того, пошуки були ускладнені тим, що англієць вів відособлений спосіб життя, не контактував з оточуючими та взагалі рідко залишав місце перебування.

Поліцейські провели комплекс заходів оперативно-розшукових заходів. В результаті кропіткої роботи та ретельної перевірки кола спілкування чоловіка та його дружини правоохоронцям вдалось встановити місце мешкання засудженого, де він перебував протягом останніх двох місяців.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close