Інфо поліції

В Україні посадили на 14 років завербованого заступника військового комісара

Він мав організувати збір та передачу російській військовій розвідці відомостей про проведення мобілізації сил АТО у Донецької області

За матеріалами Служби безпеки України до 14 років позбавлення волі засуджено колишнього заступника військового комісара, який працював на спецслужби РФ, – повідомляє 1NEWS.

Співробітники військової контррозвідки СБ України встановили, що майор запасу Збройних Сил України з початком російської агресії у 2014 році переїхав на постійне місце проживання до РФ. Там він був завербований кадровим співробітником російської військової розвідки.

Від свого куратора із ГУ ГШ Збройних сил Росії зловмисник отримав завдання повернутися до України для вербування військовослужбовця ЗСУ. Він мав організувати збір та передачу російській військовій розвідці відомостей про проведення мобілізації сил АТО у Донецької області, перелік, структури та дислокацію підрозділів Збройних Сил України, які виконують завдання у районі Маріуполя, стан бойової та мобілізаційної готовності військ оперативного командування «Захід», що мають державну таємницю.

Зрадник спробував завербувати одного із військових офіцерів.  Оперативники спецслужби затримали колишнього заступника військового комісара у жовтні 2016 року в селищі Гоща на Рівненщині під час спроби отримати від українського військовослужбовця за грошову винагороду секретні документи з бойової та мобілізаційної готовності військ ОК «Захід».

Джерело: Магнолія-ТВ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close