Інфо поліції

В Україні перекрили один з найбільших каналів контрабанди техніки та брендового одягу (ВІДЕО)

Щомісяця держава втрачала десятки мільйонів гривень

Працівники ДБР спільно з Департаментом протидії контрабанді Митної служби продовжують спецоперацію по ліквідації одного з найбільших каналів контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів.

Щомісяця держава втрачала десятки мільйонів гривень, – інформує 1NEWS.

Під час обшуків на центральних сортувальних станціях операторів поштового зв’язку та в підрозділах Київської митниці вилучено приблизно 30 тонн товару.

Наразі ще триває його оцінка та підрахунок.

Один із поштових перевізників протягом тривалого часу завозив з-за кордону через столичний аеропорт великі партії товарів широкого вжитку, брендовий одяг, електротовари та підакцизні товари під виглядом простих поштових перевезень.

Великі партії товару ввозились на територію України під виглядом відправлень для громадян України, які навіть не підозрювали про це. Всі «посилки» оцінювались до 100 євро, що дозволяло не сплачувати податки.

Тільки у липні цей поштовий оператор ввіз в Україну понад 150 тонн товару, не сплативши при цьому більше 30 мільйонів гривень податків та зборів.

Натомість організатори контрабанди брали у замовників гроші за перевезення товарів без митної декларації. Суми обраховувались залежно від групи товару. Техніка, зокрема телефони та планшети, мали чітко визначену ціну за одиницю, брендовий одяг мав визначену суму за кілограм. Потім ці товари потрапляли до магазинів, де реалізовувались за готівку.

Зараз працівники ДБР встановлюють коло причетних до схеми осіб, у тому числі серед співробітників Митної служби.

Джерело: ДБР

Back to top button