Інфо поліції

В Україні два роки успішно продавали неіснуючі автозапчастини

Шахраї налагодили продаж в Інтернеті

Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції та слідчого управління поліції Черкащини Національної поліції України викрили злочинну групу, учасники якої шахрайським шляхом ошукували українців.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Кіберполіції.

Оперативники Черкаського відділу кіберполіції встановили: група складалася з шести учасників та діяла на території усієї країни починаючи з 2016 року. Для здійснення своєї злочинної діяльності вони створили декілька сайтів з продажу автозапчастин. Рекламу своєї діяльності розміщували на відомих Інтернет майданчиках. Щомісячно, лише на просування свого «продукту» вони витрачали близько 50 тисяч гривень.

Для конспірації своєї злочинної діяльності кожні два тижні група змінювала місце розташування свого «офісу», переїжджаючи з регіону у регіон. Також, постійно (один раз у 3-4 дні) змінювалися номери телефонів, за якими з ними можна було зв’язатися, та банківські реквізити для оплати товарів. Встановлено, що усі банківські рахунки, які використовували зловмисники, були оформлені на підставних осіб.

У їх «офісі», який цього разу розміщувався в місті Умань Черкаської області, правоохоронці провели санкціонований обшук. Відтак, вилучено комп’ютерне обладнання, більше двох десятків мобільних телефонів та зошити з чорновою бухгалтерією.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close