Інфо поліції

В тирі однієї зі шкіл Черкас під час заняття учня поранили в голову: він в критичному стані

У тирі КДЮСШ №2 міста Черкаси, який знаходиться в приміщенні 9-ї гімназії, під час заняття з кульової стрільби в голову було поранено дев’ятикласника. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубина.

За її інформацією, зараз хлопець перебуває у Черкаській обласній дитячій лікарні. Він у тяжкому стані, за його життя боряться медики…

«Наразі правоохоронці з’ясовують обставини, за яких сталась ця страшна ситуація. Тренера, на занятті у якого це все відбулось, уже відсторонено від виконання обов‘язків. Тривають слідчі дії», – зазначила вона.

В свою чергу Департаментом освіти та гуманітарної̈ політики із 20 квітня будуть проведені перевірки усіх приміщень тирів, у яких відбуваються заняття зі стрільби.

КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР» повідомляє, що 19 квітня о 16:24 диспетчер екстренки прийняла виклик про кульове поранення голови у 14-річної дитини у тирі Черкаської міської гімназії № 9.

Фельдшерська бригада екстреної медичної допомоги прибула до місця події за 3 хвилини, ще за 4 хвилини їй в допомогу прибула реанімаційна лікарська бригада.

По прибуттю медики виявили, що пацієнт перебуває в критичному стані без свідомості, з порушенням дихання та кровотечою з голови. Після стабілізації стану, підлітка, в супроводі поліції, медики доправили до реанімації Черкаської обласної дитячої лікарні.

«Хлопець є учнем однієї зі шкіл міста. За попередньою інформацією, в лікувальному закладі у нього настала зупинка дихання і його перевели на штучну вентиляцію легень. Зараз він знаходиться у вкрай важкому стані», – зазначено у повідомленні.

Останні новини

Back to top button