Інфо поліції

В центрі Парижу жорстоко побили українського підлітка, хлопець у важкому стані

В одному з центральних районів столиці Франції побитий 14-річний підліток Юрій з України, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Повідомляється, що жорстокий напад було скоєно ще 15 січня, але пізніше привернуло увагу преси так як потрясло своєю жорстокістю і паризьку поліцію.

За повідомленням ЗМІ, напад стався близько 18.30, коли кілька підлітків поверталися із занять в місцевому коледжі і знаходилися в одному з центральних районів Парижа. Як розповіла мати постраждалого підлітка і очевидці, на хлопців напали близько десятка осіб в масках з битами і арматурою. Всі жертви нападу, крім її сина, встигли втекти від злочинців.

Коли правоохоронці та рятувальники прибули на місце злочину, то побачили, що неповнолітній постраждалих сильно поранений – у хлопця пробитий череп і ймовірно пошкоджені очі. Мати підлітка змогла поспілкуватися з ним поки він перебував у свідомості до надходження в лікарню.

Зараз стан хлопця розцінюється все ще як вкрай важкий і медики не дають точних прогнозів.
Мати підлітка закликає поліцію знайти злочинців. Вона також звернулася до української діаспори Парижа з проханням про допомогу в розшуку злочинців. Як пише французьке видання, жінка також звернулася в посольство України.

 

 

 

Останні новини

Back to top button