Інфо поліції

В Сумській області чиновників держпідприємства звинувачують у розтраті 15 мільйонів гривень на ремонті доріг

Недостовірні відомості вносилися в службову документацію щодо вартості використаних будівельних матеріалів за завищеними цінами та об’ємів виконаних робіт

В Сумській області викрили посадових осіб державного підприємства, які організували схему розтрати бюджетних коштів, виділених на ремонт автомобільних доріг.

Недостовірні відомості вносилися в службову документацію щодо вартості використаних будівельних матеріалів за завищеними цінами та об’ємів виконаних робіт, – інформує 1NEWS.

Встановлено, що протягом 2019-2020 років одне із державних підприємств за результатами проведених тендерних процедур на електронному майданчику «ProZorro» уклало ряд договорів на виконання робіт з поточного середнього та капітального ремонту автомобільних доріг місцевого значення.

При цьому ще на стадії підготовки тендерних процедур очікувана вартість предмету закупівлі вказувалася завищена, а публічні закупівлі проводилися за умов удаваної конкуренції.

Окрім цього, керівники фірми-підрядника, яка перемогла на тендерних процедурах, вносили до актів виконаних робіт дані щодо придбання будівельних матеріалів за значно завищеною вартістю.

У Києві, Київській, Чернігівській та Сумській областях поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків, під час яких вилучили документацію про виконані роботи на суму понад 15 млн грн.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button