Інфо поліції

В Рівненській області чиновник міськради брав “відкати” з прибутку підприємців

Керівник відділу охорони здоров’я однієї з міськрад Рівненщини вимагав від підприємця 50 відсотків «відкату» від його майбутнього «чистого» прибутку

Працівники управління захисту економіки в Рівненській області Національної поліції України, слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури задокументували протиправну діяльність посадової особи органу місцевого самоврядування, – повідомляє 1NEWS.

Правоохоронці встановили, що начальника відділу охорони здоров’я однієї з міськрад регіону організував систему «відкатів» під час проведення держзакупівель.

50 відсотків «відкату» від майбутнього прибутку учасника вимагав посадовець за вирішення питання щодо обрання переможцем у процедурі державної закупівлі лікарського засобу за завищеними цінами , а також погодження термінів розрахунку за поставлений товар.

Затримали фігуранта під час одержання 13 500 гривень неправомірної вигоди.

Джерело: прес-служба Нацполіції

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Разве только в регионах, уверен, что это происходит в любом городском совете и Ровенском тоже в той или инной форме, просто полицейские в этом регионе вообще ничего не делают и давно снюхались с чиновниками.

Back to top button
Close
Close