Інфо поліції

В Подільській райдержадміністрації зловили хабарника

За даними слідства, вказана особа використовувала своє службове становище з метою отримання неправомірної вигоди від представників суб’єктів підприємницької діяльності за надання антиконкурентних переваг

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими Нацполіції повідомлено про підозру посадовцю Управління освіти Подільської райдержадміністрації в одержанні неправомірної вигоди від підприємця у сумі 117 тис грн.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, вказана особа використовувала своє службове становище з метою отримання неправомірної вигоди від представників суб’єктів підприємницької діяльності за надання антиконкурентних переваг та створення сприятливих умов для перемоги в процедурах закупівель, які проводяться Подільською РДА за державні кошти.

Зокрема, йдеться про виконання робіт з капітального ремонту та утеплення фасадів дитячого садка та школи, розташованих на території Подільського району столиці.

Так, підприємець повинен був систематично передавати працівнику райдержадміністрації неправомірну вигоду, розмір якої визначався залежно від суми перерахованих підприємству коштів, обсягу та видів виконаних будівельних робіт. Посадовець, у свою чергу, контролював безперешкодний переказ бюджетних коштів за укладеними договорами на рахунки приватного підприємства.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Джерело: Генпрокуратура

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close