Інфо поліції

В ОРДЛО масово прибувають російські найманці

В окупованих районах Донбасу активізувалися заходи з мобілізації місцевого населення до лав незаконних збройних формувань, повідомляє 1news з посиланням на Главком.

Аудитори з Росії, які наприкінці 2021 року працювали у так званих першому і другому «Армійських корпусах народної міліції» на території ОРДЛО, виявили у цих незаконних збройних формуваннях суттєву нестачу особового складу. Про це розповів співзасновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський.

«Основною метою аудиту з РФ, який очолювали кадрові військові з Південного федерального округу, була перевірка відповідності офіційного та фактично наявного особового складу «корпусів», а також боєздатності та справності військової техніки. Військовий аудит виявив 37% нестачі «військовослужбовців» у цих формуваннях», – пояснив Лисянський.

Через це, за словами правозахисника, наразі в окупованих районах Донбасу проводяться заходи із мобілізації особового складу, а на території РФ активізувався набір так званих добровольців, а фактично – найманців.

 

 

 

 

 

Back to top button