Інфо поліції

В окупованому Криму на навчаннях потонули російські десантники

26 червня 2019 двоє російських десантників окупаційних військ РФ під час виконання планових навчально-тренувальних стрибків з парашутом на полігоні “Старий Крим” приземлилися на водну поверхню і не змогли вчасно звільнитися від підвісної системи парашута, інформує 1NEWS з посиланням на informnapalm.org.

 

“Вжиті черговою рятувальною службою заходи для порятунку десантників результатів не дали, військовослужбовці потонули “, – йдеться в повідомленні прес-служби Південного військового округу РФ.

З якої саме частини були десантники в прес-релізі не повідомляється. Можливо, мова йде про військовослужбовців новоствореного в 2017 році в Феодосії 171-го окремий десантно-штурмового батальйону зі складу 7-ї гвардійської десантної гірської штурмової дивізії. Батальйон є першою військовою частиною за всю історію існування Повітряно-десантних військ РФ, яка дислокується на території Криму. Вручення бойового прапору 171-му ОДШБ відбулося 2 грудня 2017 року у окупованій Феодосії.

РФ планує розширити окремий десантно-штурмовий батальйон 7-ї дивізії та на його базі після 2020 року створити ще один полк окупаційних військ у Криму.

 

 

 

Tags

Останні новини

2 Comments

Back to top button
Close
Close