Інфо поліції

В Одеській області знайшли трубопровід, через який хотіли качати спирт до Молдови (ВІДЕО)

Усього охоронці кордону демонтували близько 200 метрів трубопроводу до лінії проходження кордону

Біля берега Кучурганського водосховища, що на Одещині, прикордонники виявили трубопровід, який вів до Молдови і через який, ймовірно, мали переміщувати спирт.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час перевірки отриманої інформації про можливу підготовку до здійснення протиправної діяльності прикордонники Подільського загону виявили трубопровід. Поліетиленову трубу діаметром 32 мм було знайдено в очереті біля берега Кучурганського водосховища, що на Одещині.

Трубопровід проклали протиправні елементи, які, імовірно, планували незаконне переміщення спирту або інших рідин через кордон. Шланг проходив під водою у напрямку кордону з Молдовою.

Зазначається, що кінець шланга був закритий заглушкою, будь-яких характерних запахів з нього не відчувалося, тому у ДПСУ можуть стверджувати, що трубопровід лише готували для можливого використання.

Усього охоронці кордону демонтували близько 200 метрів трубопроводу до лінії проходження кордону.

Повідомляється, що прикордонники для виявлення різних підземних конструкцій, які можуть використовуватися у протиправній діяльності на державному кордоні, також активно застосовують скануючі радари.

Наразі військовослужбовці з георадаром обстежують ділянку Ізмаїльського загону. Нещодавно моніторинг здійснювався й ділянки Білгород-Дністровського загону.

Джерело: Держприкордонслужба

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close