Інфо поліції

В Одеській області викрили чиновників на привласненні понад 20 мільйонів гривень, виділених на харчування у дитсадках і школах (Відео)

Встановлено, що посадовці підписували фіктивні договори з фізичними особами-підприємцями на закупівлю й поставку продуктів та інших товарів у садочки та школи за завищеними цінами

На Одещині поліцейські викрили посадових осіб у привласненні бюджетних коштів, виділених на харчування в закладах освіти.

До протиправних дій причетні голови та бухгалтери двох сільських рад Ширяївської об’єднаної територіальної громади й кілька місцевих підприємців, – інформує 1News.

Встановлено, що посадовці підписували фіктивні договори з фізичними особами-підприємцями на закупівлю й поставку продуктів та інших товарів у садочки та школи за завищеними цінами.

Натомість самостійно купували харчі на ринках за в рази нижчими цінами, а різницю переводили в готівку й розподіляли між собою.

За три роки правопорушники уклали тисячі таких угод на 23 мільйони гривень.

На робочих місцях, у домоволодіннях та транспортних засобах фігурантів були проведені санкціоновані Київським районним судом міста Одеси обшуки.

В якості речових доказів вилучені банківські картки, фіктивні печатки ФОПів, договори, накладні, сесійні рішення та інша документація.

Джерело: Нацполіція

Back to top button