Інфо поліції

В Одеській області вербували чоловіків до перевезення нелегалів з Туреччини до Греції та Італії (ВІДЕО)

Обіцяючи людям стабільний заробіток в розмірі 2500 доларів США, правопорушник вводив їх в оману

Встановлено, що судимий за торгівлю людьми та незаконне поводження зі зброєю уродженець міста Рені у змові з групою осіб, які перебувають за кордоном, підшукував на території Одеської області чоловіків у скрутному матеріальному становищі з навичками керування суднами.

Завербовані ним чоловіки мали незаконно переправляти нелегальних мігрантів з Туреччини до Греції та Італії, – інформує 1NEWS.

Обіцяючи людям стабільний заробіток в розмірі 2500 доларів США, правопорушник вводив їх в оману, запевняючи: робота, пов’язана з морськими перевезеннями мігрантів, незаконна, але найтяжчі наслідки, які можуть настати для них, – депортація в Україну або арешт до чотирьох місяців. Насправді скоєння вказаного кримінального правопорушення тягне за собою більш суворе покарання.

Після кількамісячного документування протиправної діяльності 42-річного чоловіка, працівники управління міграційної поліції та слідчого управління ГУНП в Одеській області спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали його під час спроби вивезення до Туреччини трьох громадян України віком 25-ти, 34-х та 44-х років.

У фігуранта було вилучено паспорти, квитки на авіарейс Одеса-Стамбул, мобільні телефони та інші речові докази.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button