Інфо поліції

В Одеській області депутата та чиновників сільради звинувачують у вимаганні грошей від підприємців (ФОТО)

Зокрема, правоохоронці задокументували вимагання зловмисниками неправомірної вигоди у сумі 6,6 тисячі доларів США від підприємця за надання дозвільних документів на розміщення торговельних павільйонів та передачу в оренду земельних ділянок

Служба безпеки України викрила керівництво Таїровської об’єднаної територіальної громади, причетних до одержання неправомірної вигоди.

Про це інформує 1NEWS.

За попередньою версією слідства, посадовці Таїровської селищної ради організували функціонування злочинної схеми, створеної для вимагання неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання за укладання договорів оренди на земельні ділянки.

У межах розслідування справи встановлено, що до функціонування схеми причетний депутат селищної ради, який підбирав потенційних клієнтів для оренди земельних ділянок. Керівництво селищної ради займались оформленням дозвільних документів на передачу землі в оренду.

Зокрема, правоохоронці задокументували вимагання зловмисниками неправомірної вигоди у сумі 6,6 тисячі доларів США від підприємця за надання дозвільних документів на розміщення торговельних павільйонів та передачу в оренду земельних ділянок.

За оперативними даними, напередодні виборів до селищної ради, в яку фігуранти балотуються від різних політичних сил, активізували свою «роботу».

Правоохоронці затримали депутата Таїровської об’єднаної територіальної громади (Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області) згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у власному автомобілі після отримання всієї суми хабара.

Джерело: СБУ

Back to top button