Інфо поліції

В Одеській міській раді провели обшуки

Обшуки проводились у рамках кримінального провадження щодо службової недбалості відносно керівників та працівників департаменту комунальної власності Одеської міської ради

Обшуки в Одеській міській раді у середу, 8 липня, провели у рамках кримінальної справи щодо службової недбалості відносно керівників та працівників департаменту комунальної власності відомства.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Обшуки дійсно проводилися… У рамках кримінального провадження щодо службової недбалості відносно керівників та працівників департаменту комунальної власності Одеської міської ради. Мова йде про використання земель територіальної громади Одеси без відповідних документів”, – поінформувала представник прес-служби Одеської обласної прокуратури.

Вона зазначила, що землі здали у використання без договорів оренди.

“Тобто, не було відповідних документів і, відповідно, до бюджету не надходила оплата за використання земель. Поки що я не знаю, кому саме були здані ці землі, і де саме вони знаходилися”, – сказала представник.

Відповідаючи на уточнююче питання щодо ймовірного розміру збитків, завданих державі, у прес-службі підкреслили, що обшуки ще тривають.

“Наскільки мені відомо, ці обшуки ще тривають, вони, мабуть, триватимуть ще до кінця дня сьогодні. В мене поки що не має такої інформації (щодо розміру завданих збитків, – ред.)”, – пояснила представник прокуратури.

Зазначимо, обшуки проводяться спільно зі співробітниками Одеського управління Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Одеської місцевої прокуратури №2.

Нагадаємо, вранці стало відомо, що СБУ проводить обшуки в мерії Одеської міської ради за дорученням прокуратури, однак точна їх причина була невідома.

Джерело: РБК-Україна

Останні новини

Back to top button