Інфо поліції

В Одесі затримали злодіїв, які грабували офіси

В нічний час зловмисники проникли на територію одного з місцевих підприємств та, зламавши в офісі на другому поверсі вікно, винесли звідти сейф з грошима

Співробітники відділу поліції №4 Одеського районного управління поліції №1 за силової підтримки спецпризначенців «КОРД», під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси, затримали чотирьох фігурантів одразу після вчинення ними злочину.

Про це інформує 1NEWS.

В нічний час зловмисники проникли на територію одного з місцевих підприємств та, зламавши в офісі на другому поверсі вікно, винесли звідти сейф з грошима. Правопорушників затримали, коли вони намагалися вивезти викрадене майно на автомобілі.

«Усі вони – місцеві жителі віком від 38-ми до 41-го року. Чоловікам інкримінують крадіжку, скоєну з проникненням у приміщення, за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. Зараз із фігурантами проводять невідкладні процесуальні дії. До обрання запобіжного заходу їх затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України», – розповів начальник відділу поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 1 Олександр Мільчук.

Джерело: Нацполіція

Back to top button