Інфо поліції

В Одесі затримали сутенерку, яка вербувала дівчат для секс-послуг за кордоном (ВІДЕО)

Жінці допомагав реалізовувати злочинні плани іноземець, який в свою чергу, мав зустрічати дівчат за кордоном і забезпечувати їм фізичну безпеку та організовувати зустрічі з потенційними клієнтами

Київські правоохоронці викрили злочинну діяльність жінки, яка вербувала та переправляла за кордон дівчат для надання сексуальних послуг.

Про це інформує 1NEWS.

28-річна уродженка Одещини підшукувала дівчат зі скрутним матеріальним становищем та вербувала їх, пропонувавши роботу за кордоном у сфері надання сексуальних послуг чоловікам.

Жінці допомагав реалізовувати злочинні плани іноземець, який в свою чергу, мав зустрічати дівчат за кордоном і забезпечувати їм фізичну безпеку та організовувати зустрічі з потенційними клієнтами.

Завербованим українкам обіцяли заробітну плату за 1 годину надання сексуальних послуг у розмірі 100 доларів США та 200 доларів США за надання таких послуг протягом ночі.

Правоохоронці затримали жінку в міжнародному аеропорту Одеси в момент, коли та намагалася відправити двох завербованих дівчат за кордон.

В подальшому за місцем мешкання фігурантки проведено обшук, у результаті якого працівники поліції вилучили речові докази: мобільні телефони, банківські картки.

Слідчі готують повідомлення про підозру та матеріали до суду для обрання затриманій запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело: Нацполіція

Back to top button