Інфо поліції

В Одесі затримали шахраїв, які грабували платіжні картки іноземців (ВІДЕО)

В ході заходів було вилучено документацію, комп’ютерне обладнання, печатки та картки, які мають значення для кримінального провадження, розпочатого в територіальному відділі поліції за фактом шахрайства

(

Зловмисники зчитали реквізити платіжних карток клієнтів закордонних банків та через POS-термінал, встановлений в одному з готелів Одеси, здійснили понад 80 операцій зі зняття грошей на загальну суму 75 тисяч гривень.

Про це інформує 1NEWS.

Виявивши відсутність коштів, іноземці звернулися за роз’ясненнями до банку, через термінал якого вони були зняті. Фінансова установа компенсувала людям нестачу грошей, але під час перевірки встановила, що кошти зникли з рахунків несанкціонованим шляхом.

Працівники Департаменту Кіберполіції України спільно зі слідчими Київського відділу поліції Одеси, за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД», провели санкціоновані обшуки за місцем проживання та роботи осіб, причетних до шахрайської схеми.

В ході заходів було вилучено документацію, комп’ютерне обладнання, печатки та картки, які мають значення для кримінального провадження, розпочатого в територіальному відділі поліції за фактом шахрайства.

«Досудове розслідування у провадженні за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України триває. Згідно з санкцією статті, зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, – зазначив начальник управління протидії кіберзлочинам в Одеській області ДКП НПУ Юрій Виходець.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close