Інфо поліції

В Одесі затримали російського рекетира

Поліцейські провели комплекс заходів та встановили особу вимагача - 43-річний громадянин Російської Федерації, який свого часу був учасником одного із впливових етнічних злочинних організацій

До оперативників управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції звернувся місцевий підприємець по допомогу. Невідомий вимагав від нього повернення неіснуючого боргу.

Допоки погрози були лише на словах, підприємець не звертав на них уваги, однак, коли справа дійшла до рукоприкладства та погроз щодо спалення автомобіля, прийшов до правоохоронців, – інформує 1NEWS.

За фактом вимагання слідчі слідчого відділу Малиновського відділу поліції у м. Одесі відкрили кримінальне провадження. Поліцейські провели комплекс заходів та встановили особу вимагача – 43-річний громадянин Російської Федерації, який свого часу був учасником одного із впливових етнічних злочинних організацій. Угруповання «спеціалізувалася» на зухвалих викраденнях громадян з метою викупу.

Працівники Одеської місцевої прокуратури № 2 за силової підтримки спецпризначенців ТОР затримали зловмисника під час отримання частини «боргу» – 3 000 доларів США. Раніше було задокументовано отримання ним ще 5 700 гривень.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button