Інфо поліції

В Одесі затримали полісмена за підозрою в організації борделю (ФОТО й ВІДЕО)

Організатор, який нещодавно перевівся на посаду дільничного інспектора поліції, слідкував за тим, щоб салони діяли конфіденційно та не потрапили в поле зору правоохоронних органів

Оперативники Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки та слідчі ГСУ НПУ восени 2019 року встановили причетність одного з працівників Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Одещини до протиправної діяльності.

Зокрема поліцейський був викритий на організації злочинної групи осіб з чітким розподілом ролей, учасники якої налагодили в Одесі діяльність мережі салонів з надання інтимних послуг за грошову винагороду, – інформує 1NEWS.

До незаконного бізнесу зловмисник залучив співорганізатора – 25-річну одеситку та близько десяти помічників: адміністраторів, операторів, водіїв, охорону, а також понад 30 повій.

Клієнти у телефонному режимі замовляли послуги, які їм надавали дівчата у салонах – орендованих квартирах. 55 відсотків від отриманої оплати жінки віддавали черговому адміністратору.

У борделях діяли чіткі правила: якщо клієнт розплачувався іноземною валютою – гроші в повному обсязі віддавались адміністрації. Окрім того, щотижня кожна з жінок здавала кошти на прибирання квартири та комунальні послуги. У випадку приходу на “робоче місце” у стані сп’яніння – сплачувала “штраф”.

Організатор, який нещодавно перевівся на посаду дільничного інспектора поліції, слідкував за тим, щоб салони діяли конфіденційно та не потрапили в поле зору правоохоронних органів.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close