Інфо поліції

В Одесі затримали хакера

Шляхом сканування мережі на предмети вразливості та шляхом грубого підбору паролів, чоловік отримував доступ до інформації з обмеженим доступом

Співробітники кіберполіції Одещини спільно зі слідчими Приморського відділу поліції, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури № 3, викрили місцевого мешканця у несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом.

Про це інформує 1NEWS.

Кіберполіція встановила, що до зазначених дій причетний 47-річний чоловік. Він на хакерських ресурсах придбав шкідливе програмне забезпечення та власноруч «удосконалив» його. Шляхом сканування мережі на предмети вразливості та шляхом грубого підбору паролів, чоловік отримував доступ до інформації з обмеженим доступом. Отриману інформацію він об’єднував у бази та продавав через месенджер.

Правоохоронці провели обшук за місцем мешкання чоловіка та вилучили речові докази: комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, мобільні телефони, банківські картки, які використовувалась у злочинній діяльності. Усе вилучене направлено на проведення відповідних експертиз.

Джерело: Нацполіція

Back to top button