Інфо поліції

В Одесі затримали банду грабіжників розважальних закладів

За місцем мешкання затриманих та інших осіб, які також можуть бути причетні до протиправної діяльності, оперативники та слідчі вилучили 4200 доларів США та майже 162 тисячі гривень, зброю та набої до неї, ювелірні вироби та інші речі, котрі можуть належати потерпілим

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області, слідчі Приморського відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури Одеської області за участі спецпризначенців полку особливого призначення затримали двох членів злочинного угруповання, яке «спеціалізувалися» на грабунках.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативними заходами було встановлено організатора та всіх учасників групи. Всі вони мешканці Одеси. У жертви обирали виключно відвідувачів місцевих розважальних закладів. Після виходу із закладу супроводжували громадян додому і вже біля будинку відбирали особисті речі. Якщо потерпілий пручався, застосовували фізичну силу.

Наразі затримано організатора та учасника злочинного угруповання. За місцем мешкання затриманих та інших осіб, які також можуть бути причетні до протиправної діяльності, оперативники та слідчі вилучили 4200 доларів США та майже 162 тисячі гривень, зброю та набої до неї, ювелірні вироби та інші речі, котрі можуть належати потерпілим.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close