Інфо поліції

В Одесі викрили продаж фальсифікованих товарів під етикеткою відомих брендів

Своїми діями фігуранти завдали правовласникові шкоди на суму близько мільйону гривень

Співробітники кіберполіції в Одеській області спільно зі слідчим управлінням поліції області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність двох місцевих мешканців, які здійснювали реалізацію фальсифікованої продукції, використовуючи етикетки відомих брендів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Кіберполіція встановила, що фігуранти орендували 2 складських приміщення, в яких зберігали контрафактну побутову хімію, а також організували виробництво рідини, схожої на засіб для прання. В подальшому виготовлену рідину фасували у ємкості з наліпками відомого виробника засобів побутової хімії.

Окрім побутової хімії, на складі правопорушники зберігали фальсифіковані алкогольні напої відомих виробників у тетра-паках. Для реалізації продукції створили власний вебсайт, через який приймали замовлення та надсилали товар поштою.

Своїми діями фігуранти завдали правовласникові шкоди на суму близько мільйону гривень.

Правоохоронці провели санкціоновані Київським районним судом Одеси обшуки за місцями мешкання, в орендованих приміщеннях, а також в автівках фігурантів. За результатами вилучено більше 1000 літрів рідкого засобу для прання, близько 3 тон прального порошку, більше 400 літрів фальсифікованого алкоголю, ноутбук, Wi-Fi роутер та чорнові записи.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button