Інфо поліції

В Одесі викрили бордель

Він був облаштований у спеціально орендованій для цього квартирі в Приморському районі міста

В Одесі правоохоронці припинили діяльність борделю.

Про це повідомляє 1NEWS.

Він був облаштований у спеціально орендованій для цього квартирі в Приморському районі міста. За результатами заходів, проведених співробітниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та слідчого управління ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, одній з фігуранток повідомили про підозру у сутенерстві.

Організатори облаштували приміщення необхідними для надання інтимних послуг умовами, підшукували майбутніх секс-працівниць та їх потенційних клієнтів, а також розподіляли кошти, отримані від заняття проституцією, половину з них залишаючи собі. Для сексуальної експлуатації підбиралися молоді жінки, які перебували в уразливому стані через скрутне матеріальне становище.

Під час санкціонованого обшуку в квартирі, де на той момент знаходилися чотири втягнених у проституцію дівчини віком від 19-ти до 24-х років, поліцейські вилучили мобільні телефони, які використовувались для зв’язку з «працівницями» та клієнтами, засоби контрацепції, гроші, банківські картки, блокноти із чорновими записами та інші речові докази.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button