Інфо поліції

В Маріуполі затримали банду викрадачів людей

Діяльність угруповання координував з Близького Сходу уродженець однієї з країн Південного Кавказу, так званий «злодій у законі», який причетний до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів

В Маріуполі нейтралізовано міжнародне кримінальне угруповання.

Зловмисники викрадали людей та змушували їх займатися наркоторгівлею, а у разі відмови – застосовували до потерпілих насильство та погрожували вбивством, – розповідає 1News.

Діяльність угруповання координував з Близького Сходу уродженець однієї з країн Південного Кавказу, так званий «злодій у законі», який причетний до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

За його завданням учасники банди намагались налагодити збут важких наркотиків на території регіону.

Для маскування протиправної діяльності «товар» замовникам передавали через місцевих жителів, яких насильно втягували у наркобізнес.

Крім того, кримінальники тероризували і залякували мешканців регіону через здійснення розбійних нападів на громадян та «вибивання» з них грошей.

За даними слідства, зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації і потім змушували потерпілих повертати неіснуючі борги, при цьому застосовували зброю і завдавали їм тяжкі тілесні ушкодження.

Задокументовано факти вимагання грошей на суму майже 20 тисяч доларів.

Правоохоронці затримали двох організаторів банди під час передачі частини грошей від потерпілого.

Джерело: СБУ

Back to top button