Інфо поліції

В ДСНС Одеси проводять обшуки: хотіли знищити документацію щодо перевірки коледжу

Служба безпеки України проводить обшуки в Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій Одещини через пожежу в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Співробітники спецслужби перевіряють посадовців щодо неналежного виконання ними службових обов’язків та використання службового становища всупереч інтересам служби, що призвело до загибелі 16 людей”.

За даними СБУ, окремі керівники ГУ ДСНС намагалися приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу.

Наразі тривають слідчі дії в адміністративних будівлях Одеського міського управління та Головного Управління ДСНС в Одеській області. Силовики вилучають матеріали, що підтверджують причетність посадовців ДСНС до протиправної діяльності.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) ККУ.

Тривають слідчі дії.

Передісторія: 

  • Пожежа у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася 4 грудня.
  • Жертвами пожежі стали 16 людей. З них двоє померли в лікарні, ще чотирнадцять були знайдені на місці трагедії.
  • У поліції Одеської області повідомили, що в кримінальному провадженні за фактом пожежі у коледжі готуються повідомлення про підозру двом особам.
  • За словами студентів, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.
  • Поліція навіть не знайшла вогнегасників у коледжі.
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close