Інфо поліції

В аеропорту Запоріжжя пасажирка вдарила по обличчю прикордонницю, після чого вона впала та вдарилася об стійку видачі багажу

Наразі прикордонницю госпіталізовано, також постраждала звернулася в управління поліції із заявою про отримання тілесних ушкоджень

Рейсом Шарм-Ель-Шейх-Запоріжжя прибула сімейна пара. Чоловік із дружиною, ймовірно на підпитку, вирішили, що їм вкрай необхідно самотужки розвантажити свої валізи.

Про це повідомляє 1NEWS.

На зауваження прикордонного наряду щодо дотримання режиму в пункті пропуску, пасажирка обурилась та вдарила по обличчю інспекторку прикордонної служби. Від удару прикордонниця впала та вдарилася об стійку видачі багажу. Її чоловік на зауваження співробітників Держприкордонслужби також реагував агресивно та намагався чинити опір.

Наразі прикордонницю госпіталізовано, також постраждала звернулася в управління поліції із заявою про отримання тілесних ушкоджень.

За злісну непокору законним вимогам правоохоронців стосовно пасажирів складено адміністративні протоколи за ст. 185-10 КУпАП. На місце події прибули співробітники Нацполіції.

Джерело: Держприкордонслужба

Останні новини

Back to top button