Інфо поліції

Українцю дали чотири роки тюрми за сепаратистські заклики в соцмережі

Жителя Кіровоградської області засудили за заклики через соціальну мережу “ВКонтакте” до насильницької зміни влади у країні, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

“Олександрійським міськрайонним судом оголошено вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 57-річного мешканця Олександрії за ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, у березні 2017 року обвинувачений через соціальну мережу “ВКонтакте”, будучи адміністратором спільноти “Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія”, розповсюджував матеріали із закликами до насильницької зміни та захоплення влади в країні.

Суд, дослідивши зібрані у ході слідства докази, постановив обвинувальний вирок – чотири з половиною роки позбавлення волі.

“Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та був засуджений до умовного терміну покарання”, – зазначили у прокуратурі.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close