Інфо поліції

Українським військовим відправили 180 тонн неякісних м’ясних консервів

Наразі тривають слідчі дії на території військових частин ЗСУ, в офісних і складських приміщеннях комерсантів причетних до протиправної діяльності

У межах протидії корупції в оборонній сфері правоохоронці викрили схему поставок неякісних продуктів для потреб Міністерства оборони.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними спецслужби, для формування “Недоторканого Запасу продовольства” ЗСУ, комерційна структура поставила майже 180 тонн м’ясних консервів загальною вартістю понад 15 мільйонів гривень.

Після встановлення непридатності поставленої партії продуктів до вживання, для уникнення відповідальності посадові особи ЗСУ вступили у змову з підприємцем для заміни харчової продукції на якісну. У той же час непридатні для вживання консерви посадовці планували використати для харчування особового складу Збройних Сил, зокрема у районі проведення ООС.

У ході спецоперації правоохоронці попередили загрозу нанесення шкоди життю та здоров’ю військовослужбовців, а також задокументували факт розтрати бюджетних коштів оборонної сфери в особливо великих розмірах.

Наразі тривають слідчі дії на території військових частин ЗСУ, в офісних і складських приміщеннях комерсантів причетних до протиправної діяльності.

Слідчі дії відбувались у межах кримінального провадження розпочатого за фактом вчинення злочину передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, за вчинення якого передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close