Інфо поліції

Українські контррозвідники викрили активіста «кримської весни»

Слідчі органів безпеки повідомили чоловіку про підозру за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Контррозвідники СБУ викрили активіста так званої «кримської весни», який сприяв окупації АР Крим російськими агресорами.

Слідчі органів безпеки повідомили чоловіку про підозру за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, – інформує 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили особу мешканця тимчасово анексованого Криму під час в’їзду на материкову частину України.

Задокументовано, що навесні 2014 року він ініціативно вступив до громадської організації «Автоканал Севастополя», у якій сприяв РФ анексії території півострова.

Також у складі так званої кримської «Самооборони» зловмисник здійснював спостереження на виборчих дільницях під час незаконних виборів фейкового «парламенту Республіки Крим» та підбурював місцевих жителів до участі у незаконному голосуванні.

Служба має докази, що підозрюваний був нагороджений російською окупаційною адміністрацією медаллю «В ознаменование 5 годовщины начала русской весны 23.02.2014-23.02.2019».

Джерело: СБУ

Back to top button